FV_logo-internationaal_rgb

NL / EN / DE / FR

Masterclass 2023

Deelnemers Masterclass Internationaal Festival Vocallis 2022

Masterclass voor Liedduo’s. 10 oktober t/m/ 13 oktober 2023

Van vrijdag 20 oktober tot en met zondag 12 november 2023 vindt in Zuid-Limburg de zevende editie plaats van het Internationaal Festival Vocallis. Er is een gevarieerd programma samengesteld rondom het thema STILTE. Bekende zangers en pianisten treden op, naast amateurs en ‘rising stars’.

Aanstormende talenten kunnen deelnemen aan de Internationale Masterclass. De Masterclass duurt vier dagen: van dinsdag 10 oktober tot en met vrijdag 13 oktober 2023. Als afsluiting vindt er een Presentatieconcert plaats op vrijdagavond 13 oktober om 19.30 uur. De Masterclass en het presentatieconcert vinden plaats in het gebouw van de Hochschule für Musik und Tanz in Aken De masterclass vindt overdag plaats, en wel tussen 09.30 uur en 17.00 uur.

Als docenten van deze Masterclass zijn aangetrokken de bekende zangeres/ pedagoge Sibylla Rubens en Tobias Krampen, pianist en Docent Liedbegeleiding aan het conservatorium Keulen-Aken. Zij zullen aandacht geven aan zowel de zang- als de pianopartij.

Bent u geïnterreseerd? Download dan de wervingsbrief voor alle informatie.